IC Office - zakázkový a fakturační systém pro profesionální vedení autoservisu.

Moderní systém, který šetří čas, zlepšuje obraz firmy a je v souladu s nutnou legislativou ČR.

Online přístup

Online systém dostupný i z mobilu či tabletu bez nutnosti instalace programu. S IC Office máte online přístup k databázi Vašich zákazníků, máte k dispozici přehledy o Vaší firmě nebo můžete sledovat skladové zásoby, zasílat SMS nebo máte k dispozici plánovací kalendář.

Jednoduchost a přehlednost

Díky jednoduchosti šetří systém IC Office čas. Díky vysoké efektivitě zjednoduší administrativu firmy. Máte detailní přehled o Vašem autoservisu. Vytvoření klienta, zakázky a faktury s Vaším logem je otázkou okamžiku.

GDPR, EET, Bezpečnost

Systém IC Office za Vás řeší zákonné povinnosti jako je ochrana osobních údajů (GDPR). Stejně tak řeší i elektronickou evidenci tržeb (EET) - žádná další investice. Vysoká bezpečnost dat (SSL, zálohování). Vaše data (a Vašich zákazníků) jsou tedy v bezpečí.

HOT line

Bezplatná podpora (HOT line) – rádi Vám poradíme nebo pomůžeme. Volejte na +420 703 144 121.

Proč se rozhodnout pro IC Office?

100%

KOMFORT

IC Office Vám přináší nejjednodušší způsob, jak mít své podnikání pod kontrolou.

60%

ÚSPORY ČASU

Se systémem IC Office dosáhnete vysokou efektivitu a získaný čas můžete strávit tím, co milujete.

2x

VÍCE ZAKÁZEK

IC Office Vám usnadní firemní administrativu a tím získáte více zákazníků.

Jedinečné vlastnosti
které Vám šetří čas a zrychlují růst Vašeho podnikání.

Nejjednodušší způsob, jak mít své podnikání pod kontrolou.

Evidence zákazníků a zakázek

Správa klientů, třídění na dodavatele, odběratele nebo operátory. Možnost libovolného množství klientů s popisky a vyhledáváním.

Fakturace

K zakázkám v databázi klientů můžete vystavit fakturu. Faktura má automatickou kalkulaci, Vaše logo a razítko. Vytvořit zakázku a vygenerovat fakturu je otázka několika vteřin.

Přehledy

Přehledy vystavených zakázek, faktur, dodacích listů, odeslaných emailů nebo SMS, možnost zaslat sms upozornění, přehled příjmových a výdajových dokladů v pokladně, přehled vystavených výdejek a příjemek u skladů a mnoho dalšího.

dashboard

Pokladna

Pokladna automatizuje součty a odečty zadaných položek. Měsíční uzávěrky a přehledy ukládá exportované do PDF, připravené pro tisk nebo stažení. Generování EET na pokladním dokladu.

Sklady

Evidence skladů a sledování skladových zásob. Zobrazování docházejícich položek ve všech skladech (mezní stav zásob určíte sami u jednotlivých položek, ručně anebo hromadně při importu dat do skladů).

Kalendář

Kalendář můžete využít pro zobrazování seznamu zakázek na dílnách a provozech, plánování pracovní doby či jiných událostí. Kalendář je možné zobrazit v měsíčním, týdenním či denním přehledu. Kdykoliv a odkudkoliv, vnitropodnikově či na dálku.

Ukázka video návodů

Přidání zákazníka

Přidání zakázky a vytvoření faktury

Přidání položky do skladu

Přidání události do kalendáře

Přidání požadavku do kalendáře

Naskladnění pneumatik

Objevte skvělé funkce systému IC Office

Buďte lepší než Vaše konkurence a využijte vysokou efektivitu systému IC Office.

IC Office

Vše na jednom místě

IC Office nabízí mnoho funkcí pro práci s klienty / zákazníky (odběratel a dodavatel), možnosti vyhledávání klientů, zakázky, zakázkové listy, faktury, dodací listy, správa nabídek a poptávek, sledování skladových zásob jednotlivých položek, zasílání systémových (jednorázových nebo automatických upomínkových) SMS, různé přehledy a filtry, sledování pokladny, plánovací pracovní kalendář, uzávěrky, ceníky, tisky nebo exporty dokumentů do PDF a mnoho dalšího.

dashboard

Další skvělé funkce

Plně nastavitelný systém pro potřeby všech firem z jakéhokoliv oboru podnikání.

IC Office

Upomínkové SMS či Emaily

Nastavitelné zasílání hromadných SMS a Email upozornění. Máte možnost vytvořit si libovolné množství úkolů, kdy, komu a pro jaké účely se mají SMS automaticky odesílat. Můžete využít pro upomínky po splatnosti, oznamení o stavu zakázce, upozornění na blížící se konec technické kontroly vozidla či pozvánky na akce. To vše lze zautomatizovat a načasovat v časových intervalech. Cena jedné sms je 0.96 Kč s DPH.


dashboard
IC Office

Vícenásobný přístup

Díky vícenásobnému přístupu (teoreticky neomezenému) do systému, může zadávat nebo kontrolovat data více uživatelů najednou. Nejen tedy po jedné budově ale také při přístupu do systému na více pobočkách nebo v terénu.

Ještě více jedinečných funkcí

Neocenitelný pomocník při práci nejen ve firmě, ale také v terénu.

IC Office

Systémový ceník

Ceník umožnuje tvorbu slevových cen/tarifů a marží. Jejich označení a nastavení volíte sami a jejich množství záleží jen na Vás. Takto vytvořenou slevu nebo marži, můžete přiřadit k libovolné položce při tvorbě zakázek odepisovaných ze skladu.

IC Office

Exporty dokumentů do PDF

Všechny dokumenty jsou automaticky a přehledně generovány k jednotlivým zakázkám/klientům do formátu PDF, uložené, připravné ke stažení a zaslání emailem nebo vytištění: poptávky, nabídky, objednávky, faktury, zakázkové listy, dodací listy, pokladní doklady, skladové příjemky, skladové výdejky, skladové ceníky, pokladní uzávěrka, sklady a položky.

IC Office

Formuláře s logem Vaší firmy

Jedním ze základních nastavitelných parametrů systému, jsou iniciály Vaší firmy, včetně nahrání Vašeho loga do systému, který jej pak promítá na všech formulářích a výstupech ze systému.

IC Office

Funkce libovolného nastavení

IC Office je plně nastavitelný systém pro potřeby všech firem. Můžete si jednoduše popsat všechny formuláře jak chcete a nastavit zobrazené položky v databázi u klientů. Nastavit parametry nejen klientů ale i faktur, zakázkových listů, náhledů a přehledů.

Zabezpečený přístup k datům

Vysoká bezpečnost dat (bezpečnostní certifikace SSL).

Naše servery jsou u profesionálního poskytovatele hostingových služeb, zabezpečené a šifrované těmi nejlepšími certifikáty bezpečnosti. Vaše data jsou nejen v bezpečí, ale i pravidelně zálohována. Věnujeme maximální péči ochraně všech dat, Vaše údaje v žádném případě nebudou poskytnuty třetím stranám. S Vašimi daty je nakládáno v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

Ceník

Ceník je platný od 1.11.2019.

 • ZDARMA - TRIAL
 • 30-ti denní zkušební verze
 • 0 Kč / měsíc
 • Žádná aktualizace
 • Žádná podpora
 • Bezpečná data
 • Vyzkoušet ZDARMA
 • ROČNÍ - STANDARD
 • Plná verze s neomezeným použitím
 • 1 999 Kč / měsíc *
 • Aktualizace ZDARMA
 • Podpora ZDARMA
 • Bezpečná data
 • Vyzkoušet ZDARMA

* ceny jsou uvedeny bez DPH

 • ROČNÍ - INTERCARS
 • Plná verze s neomezeným použitím
 • 470 Kč / měsíc * nebo ZDARMA **
 • Aktualizace ZDARMA
 • Podpora ZDARMA
 • Bezpečná data
 • Vyzkoušet ZDARMA
 • * ceny jsou uvedeny bez DPH

  ** bližší informace získáte u obchodních zástupců InterCars

Kontakt

firma Inter Cars Česká republika s.r.o.
adresa: Novodvorská 1062/12
142 00, Praha 4
telefon: +420 703 144 121 (Lukáš Prušvic)
email: icofficecz@intercars.eu
IČ: 27156257
DIČ: CZ27156257

Domů | Funkce | Fotogalerie | Ceník | Kontakt | Obchodní podmínky
© Copyright 2022 - IC Office